Vllaznia “pushtohet” nga koronavirusi, edhe katër lojtarë të infektuar
Transmetuar më 11-10-2020, 14:45

Përpos problemeve të tjera, skuadra e Vllaznisë po përballet edhe me koronavirusin.

Së fundmi, katër lojtarë kanë rezultuar pozitivë pas tamponëve që bënë.

Lajmi i mirë në këtë situatë të vështirë është se lojtarët e parë që rezultuan pozitivë po shkojnë drejt shërimit të plotë.

Më herët të thjerë futbollistë dhe pjesëtarë të stafit u prekën nga Covid-19. /k.k/noa.al/