Aksident në Ersekë/ Makina bie nga ura, 4 të plagosur, dy në gjendje të rëndë
Transmetuar më 25-09-2020, 21:20

Një aksident automobilistik është rregjistruar mbrëmjen e sotme, në Ersekë.

Raportohet se janë një automjet ka rënë nga ura dhe janë plagosur 4 personat që ndodheshin brenda tij.

Dy prej tyre raportohet se janë në gjendje të rëndë.

Aksidenti ka ndodhur në rrugën e Barmashit.

Nuk dihet gjendja e të plagosurve, ndërsa në vendngjarje ka shkuar menjëherë policia dhe ambulanca.

/NOA.al