Arratiset një person nga Drejtoria e Policisë së Tiranës, arrestohet në kohë
Transmetuar më 25-09-2020, 16:05

Një person ka arritur që t’i shpëtojë mbulimit policor dhe është arratisur nga Drejtoria e Policisë së Tiranës.

Por arratia e tij zgjati fare pak, pasi u ndalua në rrugën “Myslym Shyri|.

Ende nuk dihet se si arritu që të largohet nga ambientet e policisë.

Ndërkaq raportohet se ai ishte thirrur në polici pas denoncimit të të atit i cili pretendonte se e dhunonte. /k.k/noa.al/