Imazhet ikonë: Ç’faj kanë vajzat e talentuara, kur janë edhe të bukura?!
Transmetuar më 10-09-2020, 16:06

Është një ndër fotot ikonë.

Tregon varësinë e meshkujve ndaj femrave të bukura.

E shkreta Scarlett Johannsen, çfarë ka vuajtur!

Duket se tërheq gjithë energjinë e gabuar drej vetes së saj, në një event, para kamerave.

Imagjinoni se ç’vuan ajo dhe vajzat e tjera të hijshme, jashtë vëmendjes së publikut.

Në vitin 2008, regjisori dhe producenti më famë botërore, Woody Allen, edhe pse në moshë të thyer u fiksua, duke  i hedhur një vështrim të tillë "figurës" së saj, ndërsa qëndron pranë tyre edhe diva tjetër e kinemasë, Penelope Cruz.

Një moment i dobët për ta parë aktoren Scarlett Jogannsen, me aq pa mend, në një formë të tillë.

/NOA.al