Presidenti Meta me “Adën që rikthen Diellin”
Transmetuar më 09-08-2020, 15:04

Presidenti Ilir Meta, fundjavën po e kalon në plazh.

Sot si ditë e diel, kreu i shtetit ka vendosur të marrë disa rreze dielli.

Ndërkohë, Meta ka ndarë një foto me një vajzë që ka takuar aty rastësisht gjatë paradites.

"Me Adën që rikthen Diellin", – është shprehur Meta krahas selfies që e ka realizuar ai vetë.

Duket se fotoja është realizuar në momentin, pas orëve të para të mëngjesit, kur ishte disi vranët dhe mesazhi ka qenë i tillë, që fëmijë si Ada janë e ardhmja e e vendit.

/NOA.al