Me mini bikini, Alba Hoxha provokon keq nga plazhi: Kënaqu rini
Transmetuar më 01-08-2020, 13:10

Balerina Alba Hoxha këtë fundjavë po pushon në det, për të sfiduar temperaturat e nxehta.

Nga deti, Alba ka ndarë për ndjekësit në rrjetet sociale një fotografi mjaft provokuese, ku shihet me mini bikini veshur.

Prej vogëlsisë së tyre nxirren në pah hiret trupore.

“Kënaqu rini”, shkruan Alba, bashkëngjitur fotos vajza e motit, duke marrë pëlqime të shumta.

Teksa muaj më parë u përfol në një lidhje me balerinin dhe koreografin Albi Nako, kohëve të fundit Alba është treguar e rezervuar për jetën e saj private. /a.y/noa.al