Ndarja nga jeta e Aneta Ramës, Meta: Ngushëllimet më të sinqerta familjes
Transmetuar më 01-08-2020, 12:29

Presidenti Ilir Meta shpreh ngushëllimet për ndarjen nga jeta të nënës së Kryeministrit Edi Rama, Aneta Rama.

Duke ndarë një fotografi familjare të së ndjerës, kreu i shtetit shkruan, “Ngushëllimet më të sinqerta për familjen Rama, për ndarjen nga jeta të nënës dhe gjyshes së tyre të dashur Aneta. U prehtë në paqe!”

Aneta Rama u nda nga jeta mëngjesin e sotëm, në moshën 82-vjeçare. /a.y/noa.al

Ndarja nga jeta e nënës, Edi Rama dhe Olsi mesazh miqve me një kërkesë

Kryeministri Rama në zi, ndahet nga jeta e ëma Aneta: Ishe drita e shtëpisë