“Jeta e mamit”, Adelina Tahiri ndan fotot e adhurueshme me të birin
Transmetuar më 01-08-2020, 08:59

Këngëtarja Adelina Tahiri u bë nënë për herë të parë, para afro dy vitesh dhe tashmë djali i saj po rritet.

Këtë të premte këngëtarja ka ndarë disa fotografi të adhurueshme, me të birin Jon, të cilit i ka rritur flokët.

“Jeta e mamit. E mbushur me dashuri”, shkruan Adelina, e cila shihet duke puthur të birin.

Këngëtarja e cila po shkon rreth 30 vjeç, është e martuar me avokatin maqedonas Serjozha Markov, 51 vjeç. /a.y/noa.al