Berisha tallet keq me Kryeministrin, i publikon foton e “sikletshme”
Transmetuar më 31-07-2020, 19:13

Ish-Kryeministri Berisha është aktiv në rrjetet sociale dhe herë pas here publikon mesazhe denoncuese të qytetarëve.

Nuk ka ditë që të mos gjesh një postim në faqen e tij të Facebook-ut.

Së fundmi, në fokus është Kryeministri Edi Rama.

Berisha ka publikuar një foto të tij në një moment duke rregulluar pantallonat.

“Me bebelina”, shkruan Berisha bashkangjitur fotos. /k.k/noa.al/

Loading...