Aktorja e njohur shqiptare bëhet nënë për herë të parë, djalit i vë emrin e vaçantë
Transmetuar më 16-07-2020, 14:23

Momenti i lumtur kur bëhesh nënë për herë të parë.

Këtij momenti nuk i fshihen as aktorët.

Aktorja e njohur shqiptare, Arta Dobroshi dhe bashkëshorti i saj janë bërë prindër për herë të parë.

Arta ka sjellë në jetë një djalë, të cilin çifti e ka pagëzuar me emrin e veçantë Tom Engjull.

Ishte një nga klinikat private të Prishtinës, që kanë publikuar imazhin e saj të parë pas lindjes së bebes.

Arta dhe bashkëshorti i saj shfaqen të lumtur pranë të djalit të sapoardhur në jetë.

/NOA.al

Loading...