E tradhtoi me shokun, bashkëshortja e Will Smith e pranon dhe jep shpjegime
Transmetuar më 12-07-2020, 16:52

Të gjithë e mbanui mend aktorin komik Will Smith, që me rolet e tij ju ka bërë të qeshni.

Së fundmi ai është tronditur nga lajmi se bashkëshortja e tradhëtoi me shokun e tij.

Ky fakt u pranua edhe nga vetë Jada Smith, e cila edhe ka reaguar për këtë veprim.

“Kishim momente të vështira dhe pothuajse ishim të ndarë. Familja jonë e afroi për ta ndihmuar për shëndetin e tij”, thotë Jada duke iu referuar problemeve të shëndetit mendor të shokut të Smith.

Doja thjesht të ndihesha mirë. Kishte kohë që s`isha ndjerë mirë dhe ishte gëzim i madh të ndihmoja dikë të shërohej”, tha në fund Jada. /k.k/noa.al/

Loading...