Përplasja e 2 automjeteve në Kosovë, shkakton 4 të plagosur
Transmetuar më 08-07-2020, 22:06

Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur në Kosovë.

Aksidenti ka ndodhur mbrëmjen e sotme.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në Vushtrri, në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë.

Në aksident janë përfshirë 2 automjete dhe si pasojë, katër persona kanë mbetur të plagosur.

Të plagosurit janë dërguar për trajtim mjekësor në në spitalin e Vushtrisë.

Ndërkaq po hetohen shkaqet e aksidentit./noa.al/

Loading...