Aurela Gaçe ka një mesazh për ato që duan të duken si “çupa të mira! (FOTO)
Transmetuar më 08-07-2020, 19:53

Aurela Gaçe mbetet e veçantë si këngëtare, jo vetëm për talentin dhe zërin e rrallë.

Por edhe për mënyrën sesi ajo përcjell mesazhet me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Dy foto të këngëtares vlonjate, kanë shkaktuar reagime të shumta te ndjekësit e saj, në rrjetet sociale.

Aurela në njërën foto, duket se është tallur me vajzat që bëjnë si të ndershme, dhe në një foto tjetër ajo ka treguar se ndodhet në lagjen e saj.

Duke shkelur syrin, "si çumë e mirë me demek", shkruan ajo, në njërën nga fotot.

/NOA.al

Loading...