Polic i paskrupullt, në sy të një nëne dhe të bijës kryen masturbim
Transmetuar më 05-07-2020, 16:30

Të shoqërohesh nga policia pas konflikti për çështje pronësie dhe në komisariat, të përballesh me një polic të ndyrë që nxjerr organin gjenital dhe masturbon para teje.

Ngjarja e shëmtuar ndodhi në Deoria, Indi, kur nënë e bijë u shoqëruan nga policia dhe u dërguan në rajon.

Atje, inspektori i policisë, Bhishmpal Singh Yadav mori në pyetje nënë e bijë që po ankoheshin për hallin që kishin.

Ndërsa gruaja dhe vajza flisnin për shqetësimin e saj, polici bënte veprimet e pahijshme. Aktet e tij i filmoi vajza, e cila më vonë ia tregoi të afërmve.

Pastaj pamjet që shihni më poshtë u postuan dhe u bënë virale në rrjetet sociale.

Kjo bëri që shumë njerëz të kërkonin të veprohej ndaj oficerit. Veprimet e inspektorit janë dënuar nga drejtuesit lokalë.

ये इंस्‍पेक्‍टर भीष्‍म पाल सिंह यादव हैं. उप्र के देवरिया जिले के भटनी थाने के प्रभारी रहे. इनकी जवानी इतनी छितरा गई कि अपनी परेशानी लेकर थाने आई महिला फरियादी के सामने ही अश्‍लील हरकत करने लगे. उसकी समस्‍या सुनने की बजाय खुदे "कानून हाथ में लेकर" हिलाने लगे. शर्म वगैरह घोर के पी गये तो महिला ने भी "कानून हाथ में लेते समय" का इनका पूरा सिनेमा बना लिया. वइसे हर थाने पर यही हाल है कोई फरियादियों से हस्‍त मैथुन कर रहा है कोई मुख मैथुन कर रहा है. फरियादियों की नहीं पइसे वालों की सुनी जा रही है. तमाम उदाहरण हैं, लेकिन सबके वीडियो नहीं बन पाते हैं. तो वीडियो बनाते रहिये…

Publiée par आओ भाई बकचोदी करें sur Mercredi 1 juillet 2020

Loading...