Jugu lëkundet nga tërmeti, epiqendra 7 km nga Vlora
Transmetuar më 29-06-2020, 23:46

Lëkundje të fuqishme janë ndjerë mbrëmjen e sotme në Vlorë dhe në zona të tjera të jugut.

Mësohet se tërmeti ka qenë3.4 ballë.

Lekundjet janë ndjerë rreth orës 22:15, me epiqendër në Adriatik, vetëm 7 km nga Vlora.

Deri tani nuk raportohet për dëme.

Njerëzit kanë dalë të frikësuar nga banesat e tyre./noa.al/

Loading...