Polumbarët gjejnë trupin e pajetë të 16-vjeçarit, u mbyt në liqen
Transmetuar më 29-06-2020, 17:44

Polumbarët e Reneas, pas disa orësh kërkimesh, gjejnë dhe nxjerrin trupin e pajetë të 16 vjeçarit L.G.

Ky i fundit u mbyt ditën e sotme në liqen në Kukës, teksa ishte futur për t’u larë.

Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur Hani i Lacit, në fshatin Bardhoc.

Për gjetjen e 16-vjeçarit, u angazhuan menjëherë shërbimet e policisë dhe polumbarët, të cilët e nxorën disa orë më pas. /k.k/noa.al/

E rëndë në Kukës! Një djalë i ri mbytet duke u larë në liqen, kërkohet trupi