Elbasan/ Një 50-vjeçar gjendet i pajetë pranë lumit Shkumbin
Transmetuar më 28-06-2020, 19:31

Një person është gjetur i pajetë pranë lumit Shkumbin.

Trupi i pajetë është gjetur në zonën e Shushicës, Elbasan.

Policia ka shkuar në vendgjarje dhe nga verifikimi paraprak bëhet fjalë për një person rreth 50-vjeç.

Ende nuk ëstë zbuluar identiteti i tij.

Në trupin e 50-vjeçarit nuk janë konstatuar shenja dhune.

Po hetohet ngjarja, ndërsa paraprakisht dyshohet për vdekje aksidentale.

/NOA.al