Momenti i frikshëm, peshkaqeni bllokohet në anije dhe gjakoset
Transmetuar më 27-06-2020, 22:14

Video e mëposhtme tregon momentin kur një peshkaqen ngec në kuvertën e një anijeje. Në tentativë për tu hedhur në det “përbindëshi” gjakoset keq.

Pamjet janë regjistruar në Long Island, New York të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Ai është liruar dhe hedhur në det falë ndihmës së ekuipazhit të anijes.

Peshkaqeni që ngeci në kuvertën e anijes, ishte i gjatë rreth 3.3 metër dhe me peshë 135 kg, raporton Daily Mail.

Për më shumë shihni videon më poshtë./a.k/noa.al/

Loading...