A është kjo këngëtarja më e bukur shqiptare? (FOTO)
Transmetuar më 27-06-2020, 19:45

Këngëtarja Mimoza Shkodra ka lënë pa fjalë fansat e saj.

Këngëtarja e talentuar kosovare, si të mos mjaftonin temperaturat e larta, i ka rritur ndjeshëm ato me disa foto që ka postuar sot në Instagram.

Mimoza ka ekspozuar të pasmet dhe trupin elegant, teksa qendron e hipur mbi një varkë.

Këngëtarja 36-vjeçare, e cila ka lindur dhe jeton në Zvicër, është shfaqur më në formë se kurrë, aq sa  duket disa vite më e rë në moshë.

"Këngëtarja më e bukur e estradës shqiptare", apo "pa koment", janë disa nga reagimet e fansave, pas imazheve që ajo bëri publik gjatë ditës së sotme.

Mimoza Shkodra nuk ka bërë të ditur vendin ku po i kalon pushimet e verës.

/NOA.al

Loading...