Maradona shqetëson fansat, ul pantallonat dhe kërcen, por nuk arrin që të flasë
Transmetuar më 23-06-2020, 14:11

Një video e cila po qarkullon në rrjetet sociale ka shqetësuar fansat e futbollistit legjendar, Diego Armando Maradona.

Ish-fituesi i topit të artë, shfaqet në formë aspak të mirë.

Në videon që noa.al sjell më poshtë, ai shihet bashkë me disa miq në një festë dhe me ish-partneren e tij Veronica Ojeda, duke kërcyer.

Por gjatë kërcimit Maradona, ul pantallonat, dhe vazhdon të kërcejë, ndonëse nuk duket aspak në formë.

Pamja e tij ka zhgënjyer fansat, por edhe shqetësuar, pasi Maradona nuk arrin as që të flasë. /a.y/noa.al

Loading...