Tërmet me magnitudë 3.2, “dridh” Shqipërinë
Transmetuar më 01-06-2020, 22:34

Lëkundje të tokës janë ndjerë këtë mbrëmje në Shqipëri.

Mësohet se tërmeti me magnitudë 3.2 të shkalles rihter është ndjerë pak minuta më parë.

Epiqendra e tërmetit ka qenë në detin Adriatik.

Lëkundjet janë ndjerë në Tiranë dhe kanë zgjatur pak sekonda.

Aktualisht nuk raportohet për dëme materiale./noa.al/

Loading...