Fshatarët gjejnë fëmijën e porsalindur, e kishin varrosur të gjallë
Transmetuar më 01-06-2020, 19:02

Banorët e një fshati në Indi kanë parë një foshnjë të gjallë e cila ishte hedhur në një masiv me dhe.

Foshnja e porsalindur po qante teksa banorët nuk u menduan dy herë dhe e nxorrën prej aty.

Pasi e nxorri, foshnja ishtë i mbuluar nga pluhuri. I vogli fillon të lëvizë krahët dhe më pas u dërgua në spital.

Nuk dihet për sa kohë fëmija mund të ketë qenë i varrosur. Një grua e atij fshati është zotuar për ta birësuar fëmijën.

Nuk dihet pse fëmija ishte varrosur ose për sa kohë ishte hedhur atje. /k.k/noa.al/

Loading...