“Je shumë e përdorur, s’ja vlen”, Rudina Dembacaj u kthehet ndjekësve në rrjetet sociale
Transmetuar më 22-05-2020, 00:08

Moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj është bërë një prej personazheve më të përfolur që kur pranoi lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku.

Ajo nuk heziton të publikojë fotografi nga jeta e përditshme, ndersa përdor edhe diçitura gallatë, të cilat i bëjnë fansat të komentojnë.

E njëjta gjë ndodhi me foton e fundit të publikuar nga moderatorja e njohur në Instagram.

Ajo ndau me ndjekësit e saj të shumtë, një foto në të cilën shfaqet në makinë, me syze, teksa shkruan:

 “Jam full option me sinjale ne pasqyre”.

Sigurisht që pavarësisht komenteve pozitive, nuk mund të mungonin edhe ato negative, por Rudina nuk bën sikur nuk i shikon.

“Ke shumë kilometra dhe nuk të ka përdorur një dorë, kështu që s’bën fare. Ç’full option, ti je stock edhe shumë e përdorur, s’ja vlen fare.”, i kanë shkruar fansat, ndërsa Rudina është përgjigjur kështu:

“Ëhë” dhe “Ngaqë s’ke pas shans të më afrohesh”./noa.al/

Loading...