“I ke lenë vajzat e tua në hije”, ja si i përgjigjet Albërie Hadërgjonaj komentuesit
Transmetuar më 20-05-2020, 20:41

Albërie Hadergjonaj është njëra nga këngëtaret e cila tregon stil në paraqitjet e saj.

Pavarësisht viteve ajo vijon të jetë në top formë me linjat e saj.

Këtë e tregojnë edhe fotot e shumta që shpërndan në rrjetet sociale.

Në llogarinë e saj ‘Instagram‘, ajo ka publikuar së fundmi një foto ku shfaqet mjat e hijshme dhe ku është komentuar gjerësisht nga ndjekësit e saj.

Një nga komentet ka tërhequr vëmendjen e saj.

"I ke lan gocat e tuja ne hije po ik nga insta hap rrug a din te ngopesh naj here apo jo", komenton ndjekësi.

Albëries duket se i ka pëlqyer ky koment dhe i ka bërë "like".

Albëria është plot 44 vjeçe dhe i mbulon mjaft mirë vitet e sajë falë formave dhe hijeshisë që e karakterizon.

Ajo gjithashtu është nënë e dy vajzave./noa.al/

Loading...