Në fund të shtatzënisë, Klea Huta pozon me barkun e rrumbullakosur
Transmetuar më 18-05-2020, 10:32

Brenda pak javësh moderatorja Klea Huta, do të bëhet nënë për herë të parë.

Ashtu si shumë shtatzëna, edhe ajo nuk i ka rezistuar dot tundimit, e të bërit një seti fotografish, nga momentet e pritjes së ëmbël.

Këtë të diel, Klea ka publikuar njërën prej tyre, ku pozon me barkun zbuluar.

Klea dhe bashkëshorti i saj, kompozitori Elgit Doda do të bëhen prindër për herë të parë.

Para pak ditësh, ata zbuluan se do të bëhen me djalë. /a.y/noa.al

Loading...