Camilla kundër Kate Middleton, komenti i ulët në ceremoninë e rëndësishme
Transmetuar më 16-05-2020, 13:42

Sjelljet aspak mbretërore të Camilla Parker-Bowles janë përfolur shpesh në media, ndonëse prej vitesh tashmë është gruaja e mbretit të ardhshëm të Anglisë, Charles.

Ndërkohë Kate Middleton, bashkëshortja e princit William, duket si princesha perfekte, nënë e dashur dhe bashkëshorte e përkushtuar.

Por siç është raporti mes tyre? Pak para dasmës së Kate dhe William të celebruar 9 vite më parë, mund të thuhet se jo çdo gjë ecte mirë mes tyre.

Së fundmi Express.co.uk, ka zbuluar një detaj të ri, lidhur me marrëdhënien mes Kate dhe Camilla.

Gjatë fejesës së Kate dhe William, Camilla Parker-Bowles, nuk kurseu komentet ndaj familjes së Catherine, duke e cilësuar si të stilit të ulët.

Gjithçka me termin “Meet the Fockers”, duke iu referuar komedisë me të njëjtin titull të vitit 2004 të interpretuar nga Robert De Niro dhe Dustin Hoffman. /a.y/noa.al

Loading...