Hygerta Sako kujton kohën kur fitoi Miss: Fëmijë i lumtur
Transmetuar më 13-05-2020, 10:34

Hygerta Sako është kthyer pas në kohë, në periudhën kur u zgjodh Miss Alania, prej dhe nga nisi karriera e saj televizive.

Ajo ka publikuar një fotografi nga momenti që fitoi çmimin “Miss Press”, ose Miss shtypi, çka duket se ka diktuar edhe rrugëtimin në ekran.

“Shumë e lumtur që sapo kisha fituar çmimin e vetëm të atij edicioni Miss Press ‘95 dhe isha futur në 12 finalistet.

Pa e ditur që pas një ore do të merrja edhe çmimin e madh të Miss Albania 95’. Fëmije i lumtur domethënë”, shkruan Hygerta. /a.y/noa.al

Loading...