Pësoi hemoragji në tru, vdes futbollisti 20-vjeçar i Atalanta-s
Transmetuar më 11-05-2020, 20:34

Shuhet në moshën 20-vjeçare talenti skuadrës së Atalanta-s, Andrea Rinaldi.

Rinaldi ishte shtruar në spital pas një problemi në tru.

20-vjeçari, kishte marrë një goditje në tru në formën e hemoragjisë dhe gjendja e tij nuk ishte aspak e mirë.

Fatkeqësisht mjekët në spitalin e Vareses nuk ia kanë dalë ta mbajnë në jetë.

Lajmi për ndarjen nga jeta të futbollistit 19 vjeçar, është konfirmuar edhe nga menaxheri i tij.

Mesfushori aktivizohej si i huazuar te Legnano që luan momentalisht në grupin B të Serie D./noa.al/

Loading...