Festojnë me birra dhe përleshen me policinë/ “Plas” në Greqi, qindra të rinj thyejnë karantinën
Transmetuar më 06-05-2020, 22:51

Një grup njerëzish në Greqi, kryesisht të rinj, dolën të martën për të festuar dhe dëfryer, duke thyer karantinën e vendosur për koronavirusin.

Ata dolën në periferinë e Aghia Paraskevi në Athinë për të dëfryer me birra.

Policia i paralajmëroi tubuesit që të shpërndahen, por ata kanë refuzuar këtë thirrje.

Pas kësaj, pati përleshje mes policisë dhe njerëzve që ishin mbledhur për të festuar.

Më poshtë keni pamjet./noa.al/

Loading...