Polici humb rrugën dhe nuk di ku ndodhet, kërkon ndihmën e qytetarit në Kavajë
Transmetuar më 04-05-2020, 17:44

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në afërsi të qytetit të Kavajës.

Një polic duket se ka humbur rrugën, madje nuk e di as se ku ndodhet.

Ai bashkëbisedon me një qytetar të zonës, të cilin e pyet se ku ndodhet.

Polici kërkon të shkojë në Durrës, por është e pashpjegueshme sjellja e tij.

Edhe qytetari duket i habitur nga sjellja dhe pyetjet e efektivit të policisë. /k.k/noa.al/

Shiko videon.

Loading...