Izolimi nga koronavirusi, aktorja e filmave me “pullë të kuqe” befasohet: Po fitoj para më shumë në këto kohë
Transmetuar më 22-03-2020, 21:07

Koronavirusi po bëhet shqetësues në mbarë botën.

Izolimi është këshilla më e vlefshme për të gjithë, duke qenë se nuk ka një vaksinë për këtë virus vdekjeprurës.

Megjithatë kjo situatë nuk po shkon keq për aktoren e filmave me “pullë të kuqe”, Maitland Ëard.

Aktorja amerikane ka parë një rritje të të ardhurave, teksa audiencat kërkojë largime të vëmendjes gjatë karantinës së koronavirusit.

“Kam parë një rritje në të ardhurat e rrjetit sepse njerëzit janë në shtëpi dhe kërkojnë zbavitje për të larguar mendjen nga ajo çështje e koronas. Edhe unë jam e bllokuar në shtëpi.

Është e çuditshme që mund të fitoj para në një kohë krize si kjo kur shumë njerëz po lëndohen,”-shprehet Maitland Ëard./a.k/noa.al/

Loading...