Koronavirusi, Maluma nuk do të vijë në Tiranë më 14 mars
Transmetuar më 09-03-2020, 15:42

Anulohet koncerti i datës 14 mars 2020 i këngëtarit trendy të kohëve të fundit, Maluma.

Noa.al kërkoi informacion dhe mësoi nga easypay se koncerti i Maluma nuk do të zhvillohet siç ishte planifikuar për mbrëmhen e ditës së verës 14 mars.

Shumë njerëz kanë bletë bileta për këtë koncert. Ndaj noa kërkoi informacion dhe për këtë çështje.

Nga e njëjta kompani që shet biletat, mësohet se çdokush mund të kërkojë kthimin e parave osr të presë për zhvillimin e koncertit në një datë tjetër të pacaktuar.

Ylli kolumbian kishte njoftuar eventin edhe në faqen e tij, por nuk ka nxjerrë një njoftim të dytë. /noa.al/

Loading...