Kush e urren Bleonën? Këngëtarja ka një surprizë për ta (FOTO)
Transmetuar më 16-02-2020, 23:17

Bleona Qereti, nga SHBA ku ndodhet prej kohësh, ka paralajmëruar se pas pak javësh del edhe kënga e saj më e re.

Ajo përmes një mesazhi në Instagram tha se kënga "Haters", zyrtarisht do të publikohet më 1 Mars 2020.

Këngëtarja, duket se iu ka kushtuar këngën dhe projektin e fundit, personave që urrejnë.

“Shumë e lumtur ta shpërndaj lajmin me të gjithë juve për këngën e time të re “Haters” e cila do të lançohet më 1 mars. Një befasi e madhe do të jetë bashkë me këtë këngë. Qëndroni në linjë”, paralajmëroi Bleona.

/NOA.al

Loading...