Dhunohet Trejsi Sejdini? Dy të rinj qëllojnë brenda mjetit luksoz (VIDEO)
Transmetuar më 14-01-2020, 13:33

Modelja Trejsi Sejdini përflitet shpesh për jetën luksoze që e shfaq në rrjete sociale dhe për karakterin pa komplekse.

Nuk kanë munguar rastet kur Trejsi është komentuar për sherre në klube nate.

Së fundmi, po qarkullon një video ku dy djem shihen duke goditur drejtuesin e një automjeti tip Audi me ngjyrë të kuqe.

Modelja Trejsi Sejdini ka një makinë të ngjashme, prandaj ka spekulime që mund të jetë ajo.

Ndërkohë nuk ka reaguar ende në rrjete sociale nëse këto spekulime janë të vërteta.

Ekskluzive, pamje dhune mes Tiranës/ Të rinjtë rrahin dikë në makinë, dyshohet se ka qenë Trejsi Sejdini on Vidnews.

Loading...
Loading...