I zhdukur para 3 ditësh, gjendet trupi i pajetë i një të riu
Transmetuar më 12-12-2019, 21:04

Gjendet trupi i pajetë i një të riu në Kosovë.

Mësohet se trupi i përket një personi nga Ferizaji me me inicialet Sh.B., 33-vjeç.

Trupi i tiji pajetë është gjetur mes fshatit Gadime dhe Kishnapole të Komunës së Lipjanit.

I ndjeri ishte shpallur i zhdukur tre ditë më parë.

Rasti është konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës për mediat vendase në rajonin e Ferizajit të cilët kanë thënë se vijojnë hetimet për dokumentimin e ngjarjes./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...