Tjetër tërmet, të dhënat e para mbi fuqinë dhe zonat e prekura
Transmetuar më 01-12-2019, 19:06

Orë pas ore vijojnë tërmetet në Shqipëri.

Lëkundja e fundit u regjistrua në orën 18:48, me magnitudë 3.6 të shkallës Rihter.

Epiqendra e tërmetit ishte në detin Adriatik, 28 kilometër nga Lezha dhe 47 kilometër nga Tirana.

Lëkunjdet kishin me një thellësi prej 10 kilometër. /k.k/noa.al/

Loading...
Loading...