Dronët ngrejnë në ajër kamionin 40 tonësh, video bëhet virale
Transmetuar më 19-11-2019, 20:33

Një video po qarkullon masivisht në internet dhe tregon momentin kur dy mijë dronë ngritën në ajër një kamion 40 ton të rëndë.

Nuk dihet vendi se ku është eksperimentuar kjo "çmenduri", por gjithsesi është diçka e padëgjuar më parë.

Dronët arritën që ta ngrinin në një lartësi të konsiderueshme.

Mos e humbisni. /k.k/noa.al/

Loading...
Loading...