Pamje të rënda të mushkërive të një duhanpirësi, ndoshta do pendoheni
Transmetuar më 19-11-2019, 19:45

Këto janë mushkëritë e një duhanpirësi që për 30 vite me radhë nuk ndaloi së tymosuri.

Mushkëritë janë filmuar nga një grup kirurgësh në Kinë, dhe janë të një personi që u nda nga jeta.

Video e regjistruar nga kirurgët është parë më shumë se 25 milionë herë në mediat sociale dhe konsiderohet reklama më të mirë kundër pirjes së duhanit.

Pacienti kishte vendosur të dhuronte organet pas vdekjes, por mjekët kuptuan shumë shpejt se nuk mund t’i përdornin. /k.k/noa.al/

Loading...
Loading...