Babai martohet me vajzën dhe bën seks me të në shtëpinë ku vranë të dashurin e saj
Transmetuar më 19-11-2019, 12:30

Ai u martua me vajzën e tij dhe bëri seks me të në të njëjtën shtëpi ku ata do të vrisnin të dashurin e saj. Larry Paul McClure, 55 vjeç, nga Virxhinia Perëndimore, u akuzua për vrasje të shkallës së parë për vdekjen e Tomas McGuire, 38 vjeç, i cili po ndiqte vajzën e tij 31-vjeçare, Amanda Michelle Naylor McClure, siç raportohet nga Bluefield Daily Telegrafi.

Trupi i vajzës u gjet në 24 shtator në një gropë në një pronë në Skygusty pasi McClure zbuloi tek policët e shtetit të Virxhinia Perëndimore se ku ishte.

Shefi i policisë lokale K.M. Saddler zbuloi se vetë 55-vjeçari dhe vajza e tij 31 vjeçe gjithashtu duhet të përballen me akuza për vrasje të shkallës së parë. Ai pretendoi se Tomasi ishte goditur në kokë me një shishe verë dhe më pas u vra.

Trupi 38-vjeçarit u varros fillimisht në oborrin e shtëpisë së një rezidence në Skygusty, më pas u transferua në një vend të afërt, ku u gjet nga autoritetet. McClure pranoi përgjegjësitë e tij, por nuk justifikoi veprimet e tij.

"Nuk mund t’ju them pse Amanda dëshironte vdekjen e John McGuire," shkroi Larry McClure në letër,. "E tëra çfarë mund të bëj është të shpresoj në mëshirë, por ajo që dua me të vërtetë nuk ka rëndësi sepse jam i moshuar dhe me shëndet të keq", vijon ai.

Ata u martuan një javë pasi kishin kryer krimin. Larry McClure dhe Amanda u martuan në Virginia. Shërbimi u krye nga një ministër i Kishës së Bashkuar Metodiste që do të shkruante emrin e një burri tjetër në vend të babait të vajzës në regjistër. Sherifi i Qarkut Tazewell Brian Hieatt tha se martesa incestuese është një vepër penale e dënueshme deri në gjashtë muaj burg./b.l/noa.al/

Loading...
Loading...