Propozon të dashurën për martesë duke bërë serf, ndodh e papritura
Transmetuar më 19-11-2019, 11:30

Kur një çift të dashurish Christopher Garth, 38 vjeç dhe Lauren Oiye, 32 vjeçe, po bënte serf në Honolulu të Hawaii, ndodhi e pabesueshmja.

Oiye, nuk e imagjinonte se aty Christopher do ti bënte propozimin për martesë. Teksa ishin në pikën për tu takuar duke bërë serf, Garth u ul në gjunj në tavolinën e serfit, ai nxorri unazën që mbante në xhepin e rrobave të banjës për ti propozuar.

Por për shkak të dallgëve, ai humbi ekuilibrin dhe unaza i ra në ujë. Por fatmirësishjt unaza në fjalë nuk ishte origjinale dhe se vërteta, ishte e sigurtë në breg.

Ky popozim ama nuk iu shpëtoi personave të pranishëm në breg të porositur nga Garth, të cilët e fotografuan momentin.

Historinë e tregoi vetë Oie në rretet sociale, e emocionuar për propozimin e marrë. /a.y/noa.al/

Loading...
Loading...