Burri ekzekuton gruan dhe të dashurin e saj, më pas vret veten
Transmetuar më 18-11-2019, 21:53

Një ngjarje e rëndë ka tronditur opinionin publik në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ngjarja ka ndodhur në një parking në Walmart, në Oklahoma ku një person ka ekzekutuar për vdekje me armë zjarri gruan dhe të dashurin e saj.

Ai më pas ka vrarë edhe veten, shkruan mediat amerikane.

Policia tha se gruaja dhe i dashuri i saj u gjetën të vdekur brenda makinës së tyre.

Anëtarët e familjes në vendngjarje thonë se të shtënat u nxitën nga një mosmarrëveshje midis gruas dhe burrit të saj, por nuk kaluan në detaje të mëtejshme.

Të shtënat ndodhën në Walmart pak para orës 10 të mëngjesit të së hënës.Organet hetimore po punojnë për dokumentimin e plotë të shkaqeve të ngjarjes./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...