Makina përplaset me murin, tre persona në gjendje të rëndë/ Emrat
Transmetuar më 18-11-2019, 11:46
Foto ilustruese

Tre persona ndodhen në gjendje të rëndë si pasojë e përplasjes së një makine me murin.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën dytësore Thumanë- Fushë Krujë, pranë vendit të njohur si Kthesa e Gjelit.

Automjeti tip "Mitsubishi" me të cilin udhëtonin tre persona është përplasur me një makinë anës rrugës.

Për pasojë kanë mbetur të plagosur tre personat që udhëtonin me të, drejtuesi i mjetit Festim Dika si dhe dy pasagjeret Hajrie Dika dhe Klementina Mesi.

Rrethanat e ngjarjes janë ende të paqarta ndërkohë që policia po punon për zbardhjen e tyre. /a.y/noa.al

Loading...
Loading...