Parashikimi i motit, e hënë 18 nëntor 2019
Transmetuar më 18-11-2019, 08:14

Paraditja do të mbizotërohet nga vranësirat dhe rreshjet e shiut që në orët e para të mëngjesit.

Por duke filluar nga mesdita dhe në vijim kushtet atmosferike do të përmirësohen gradualisht, vranësirat dhe shirat e izoluar mbeten prezent në Jug të vendit.

Sipas meteoalb, temperaturat e ajrit do të pësojnë ulje në mëngjes dhe në mesditë duke u luhatur nga 3 gradë C deri në 20 gradë C.

Era do të fryjë mesatare në tokë dhe e fortë në det me shpejtësi 45 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar në det dallgëzim 4 ballë./b.l/noa.al/

Loading...
Loading...