Shqiptari qëllohet me armë në Itali, në gjendje të rëndë
Transmetuar më 17-11-2019, 17:14

Një 40-vjeçar shqiptar është qëlluar me armë zjarri një natë më parë, në Piotello të Milanos.

Ngjarja ka ndodhur në një lokal, në rrethana ende të panjohura.

Shqiptari, identiteti i të cilit nuk dihet, ka marrë një plumb në barg dhe ndodhet në spitalin e San Raffaele.

Mjekët thonë se gjendja e shqiptarit është e rëndë. Ndërkohë qe shqiptari sapo ishte shtruar, në urgjencë u paraqit edhe një tjetër i plagosur që dyshohet klient në të njejtin bar. /k.k/noa.al/

Loading...
Loading...