Kujtoi se e tradhëtonte, gruaja i kafshon burrit organin gjenital
Transmetuar më 17-11-2019, 16:07

Një grua i kafshoi organin gjenital të dashurit të saj pasi pretendonte se ky i fundit e tradhëtonte.

Ngjarja është regjistruar në Miami Beach, në Florida, teksa gjithçka nisi pas një episodi.

Esperanza Gomez ishte duke pirë birra me të dashurin deri në orët e para të mëngjesit.

Çiftit iu bashkua një vajzë, e cila u largua pak përpara tyre. Por Gomez u zemërua me të dashurin dhe e akuzoi se ai po flirtonte dhe donte të bënte seks me vajzën.

Sipas denoncimit të djalit, e dashura e kapi dhe filloi ta kërcënonte me thikë para se t’i kafshonte organin jenital. /k.k/noa.al/

Loading...
Loading...