Vogëlushja do ju “shkrijë” së qeshuri për mënyrën se si flet në telefon
Transmetuar më 16-11-2019, 22:54

Video ku shfaqet një vogëlushe është bërë virale në rrjetet sociale për shkak të përmbajtjes së saj.

Pamjet tregojnë momenton ku vogëlushja shfaqet duke folur në telefon.

Daisy Healy, vajza 3-vjeçare, shfaqet duke folur  në telefon me një shoqe imagjinare.

Mënyra se si ajo reagon dhe flet do ju "shkrijë" së qeshuri.

Më poshtë keni videon./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...