Fle vetëm duke duke përqafuar mikun e saj besnik, nëna e filmon fshehurazi
Transmetuar më 15-11-2019, 13:10

Yuzu është një fëmijë japonez rreth dy vjeç. Kakao është qenushja e tij e racës Toy. Që kur Yuzu erdhi në botë, ajo ka gjetur një mik të veçantë, nga i cili nuk është ndarë kurrë.

Kakaoja u adoptua nga mami Mie 3 vjet më parë, e cila fjalë për fjalë ra në dashuri me të kur kaloi në një dyqan kafshësh.

Kur Yuzu lindi, Kakaoja e vogël nuk e vlerësoi menjëherë praninë e saj, por disa përkëdhelje ishin të mjaftueshme për të bërë që dashuria të lindte midis tyre.

Dhe duke qenë se çdo natë ata flenë së bashku të përqafuar, Mami Mie ka vendosur t’i filmojë ata në fshehtësi të madhe për të fiksuar atë moment unik të dashurisë që i bën një çift vërtet të veçantë në botë./b.l/noa.al/

Loading...
Loading...