Aksident në Pejë, makina përfundon në lokal. 3 persona dërgohen në spital
Transmetuar më 12-11-2019, 23:42

Një aksident ka ndodhur në Kosovë.

Aksidenti ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 22:17, në Pejë.

Sipas mediave vendase, të cilat i referohen burimeve policore, drejtuesi ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka përfunduar në një lokal.

Mësohet se tre persona janë dërguar për trajtim mjekësor ndërsa policia po merret me rastin.

M% poshtë keni pamjet nga vendngjarja./a.k/noa.al/

Loading...
Loading...