Burri ju kthen kurrizin në darkë? Ja si të zgjoni dëshirën e tij seksuale
Transmetuar më 08-11-2019, 13:10

Një grua kishte dyshime se si të zgjonte dëshirat seksuale të bashkëshortit dhe ia shfaqi pakënaqësitë shoqes së saj në market.

"Bashkëshorti im nuk është keq, por është gjithmonë i lodhur dhe nuk mi hedh më sytë. Imagjino, sa vjen në shtëpi më thotë: Ej! Çfarë do hamë sonte?", tregonte gruaja e dëshpëruar.

Mikesha i dha një këshillë që mund ti vlejë të gjitha femrave.

"Të gjithë meshkujt janë njësoj, kaq të parashikueshëm. Unë kam një problem, por unë të siguroj se çdo gjë zgjidhet shumë shpejt. Bliji vetes një palë të brendshme seksi të zeza, pak agresive dhe vendos një maskë të zezë. Fiki dritat e dhomës dhe do ketë efekt të garantuar!", i tha mikesha.

Kështu, nëse keni një problem të ngjashëm, një vizitë tek dyqani i të brendshmeve seksi nuk është ide e keqe.

Loading...
Loading...