Reshjet e orëve të fundit përmbytin Durrësin, probleme edhe në Lezhë
Transmetuar më 06-11-2019, 20:05
Lezhë

Reshjet e orëve të fundit kanë krijuar situatë problematike në Durrës duke përmbytur rrugët e qytetit bregdetar.

Drejtuesit e automjeteve dhe këmbësorët janë ata që po e vuajnë më së tepërmi këtë situatë, të përsëritur ndër vite.

Edhe rrugët e qytetit të Lezhës janë nën pushtetin e ujit.

Raportohet se në rrezik për t’u përmbytur janë edhe katet e para të bizneseve. /k.k/noa.al/

Loading...
Loading...